Temmuz 24, 2017

Sahte Telefon Numarası Alma ve Telefon Doğrulama 2018

defilo.com
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(12 oylama ile 5 üzerinden 5,00 puan aldı.)
Sahte numara alma sitesi ile güvenilir olmayan ancak telefon numarası isteyen sitelere gerçek telefonunuzu vermeyebilirsiniz. Telefon numaranızı paylaşmak istemediğiniz siteler ve uygulamalar için sahte telefon numarası alabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere ücretsiz sahte numara alma konusuna değineceğiz.

Sahte Telefon Numarası Alma Sitesi

Sahte Telefon Numarası Alma 2018

Sahte telefon numarası alma yöntemi ile Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızdaki telefon doğrulama adımlarını geçebilir, fake numara ile Whatsapp kullanabilirsiniz.

Sahte telefon numarası doğrulama yöntemi için öncelikle textnow.com sitesine girin. Daha sonra sitenin sağ üst kısmında bulunan Sign Up Free butonuna tıklayın. Açılan sayfada fake numara almak için üyelik kaydı isteyecektir. Siteye üye olmak tamamen ücretsiz ve kolay olduğu için bu formu gerçek olmayan bilgilerle de doldurabilirsiniz. Formu doldurup Sign Up butonuna tıkladıktan sonra ücretsiz telefon numarası alma anlamına gelen Get Your Free Phone Number yazısı çıkacaktır. Bu yazının altındaki kutucuğa üç haneli rastgele bir rakam girmemiz gerekmektedir. Rakamları girdikten sonra karşımıza yeni telefon numarası anlamına gelen Your New Phone Number yazısı gelecektir. Bu numarayı istediğiniz sitede ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sahte telefon numarası alma sitesi ile siz de bu şekilde fake numara alarak Facebook telefon doğrulama, Twitter telefon doğrulama, Whatsapp sahte numara alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

YORUM EKLE

avatar
Rukiye Eğlence Temmuz 24, 2017

bir arkadaşım sahte numarayla tatsız bir şaka yapmıştı bana zamanında :( Genelde yurt dışı numarası oluyorlar bunlar değil mi?

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim güzel bir yazı olmuş :)

Yanıtla
avatar
Teknazor Temmuz 25, 2017

Sistem kayıt olan kullanıcılara otomatik olarak ABD numarası veriyor. Yazıyı beğenmenize sevindim teşekkürler :)

Yanıtla
Sonraki Sonraki
Önceki Önceki