Haziran 29, 2017

Strike of Kings Bilgisayarda Nasıl Oynanır? (Resimli Anlatım)

defilo.com
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(12 oylama ile 5 üzerinden 5,00 puan aldı.)
Strike of Kings son zamanların en popüler oyunlarından biri durumunda. Oyun bu kadar popüler olunca herkes de oynamaya başladı. Ancak telefonun küçük ekranından oynamak pek de eğlenceli olmuyor. Bu nedenle Strike of Kings bilgisayarda nasıl oynanır konusunu sizler için araştırdık.

Strike of Kings PC İndir

Strike of Kings PC İndirme | Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Strike of Kings bilgisayarda oynamak için öncelikle PC üzerinde mobil oyunları oynamayı sağlayan bir program indirmemiz gerekiyor. Bu işi gören birçok uygulama vardır ancak en iyilerinden biri olan Nox programını bu linkten indirebilirsiniz.

Program internet hızınız yavaş ise biraz geç inebilir. Program indirilince kurulumunu yapıp kendi Gmail hesabınız ile giriş yapın. Sonrasında Google Play Store'a girip Strike of Kings oyununu indirin.

Oyuna giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resim üzerinde gösterilen butona tıklayın.

Strike of Kings Bilgisayara İndirme

Üstteki görseldeki ok işareti ile gösterilen yere tıklayınca aşağıdaki gibi bir bölüm açılacak. 1 numaralı ok işaretinin gösterdiği butona tıklayınca 2 numaradaki WASD tuşları gelecektir. Tuşların yerlerini de ayarladıktan sonra 3 numaralı butona tıklayıp kaydedin.

Strike of Kings PC Oynama

Artık siz de Strike of Kings bilgisayarda oynama işlemini tamamlamış bulunmaktasınız. Strike of Kings bilgisayarda nasıl oynanır, Strike of Kings PC indirme gibi sorularınıza bu şekilde çözüm üretebilirsiniz.

YORUM EKLE

avatar
Anonim Temmuz 11, 2017

Strike of Kings bilgisayardan oynama konusu başta çok saçma görünse de denediğimde çok başarılı buldum. Anlatım için teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
accelenk Eylül 05, 2017

Strike of Kings gerçekten hızla büyüyen bir oyun ama telefonumla oynarken şarjım çok çabuk bitiyordu. ama şimdi Strike of Kings oyununu bilgisayarımla oynayarak bu sorunu aştım. çok teşekkür ederim.

Yanıtla
Sonraki Sonraki
Önceki Önceki